Video poker – jak hrát o skutečné výhry!

Stránek s online hry jsou desítky a stovky a to se bavíme jen o těch v češtině. Je těžké se mezi nimi vyznat. Jedno však mají společné a to, že všechny nabízejí hry rozdělené podle kategorií.

A právě jednou z kategorií jsou i karetní hry. Karty jsou oblíbenou hrou pro celou rodinu, ale i v hospodě. Jednou z nejznámějších karetních her je poker. Obzvláště v posledních letech ve spojení s internetem se stal doslova fenoménem. Existují televizní pořady, knihy a výukové stránky, abyste se stali dobrým pokerovým hráčem.

Zajímavou hrou je však i Video poker. Jde o spojení pokeru a trochu výherního automatu. Po spuštění hry se před vámi rozdá 5 karet. Vašim úkolem je vybrat ty, které si chcete nechat, a ze kterých sestavíte nejvyšší výherní kombinaci.

Věděli jste, že můžete tuto karetní hru hrát a vyhrávat skutečné peníze? V nabídce ji mají online casina. Jakmile se u nich zaregistrujete, tak si můžete zahrát spoustu her od rulety, přes hrací automaty až ale i video poker.

Zahrát si jej můžete zdarma, abyste si jej natrénovali. Poté se přepnete a můžete hrát o skutečné výhry. Po spuštění hry si můžete nastavit, kolik chcete vsadit pomocí hodnoty mince a počet mincí. Pak už jen zmáčkněte tlačítko Rozdat a objeví se před vámi pět karet. Po kliknutí na ně vám karty zůstanou, ostatní zmizí a místo nich dostanete nové a hned uvidíte, jestli jste vytvořili výherní kombinaci. Různé výherní kombinace jsou různě ohodnoceny. Kombinace jako flush, full house, čtverice a další vám přinesou výhry.

Hraní video pokeru je jednoduché. Vyzkoušet si jej můžete například v českém Bohemia Casino.

Konec Zvonec a pád serveru!!!!

Zdravím Vás hráči a hráčky našeho serveru Minecraftuj.eu už naposled,

Z několika důvodů jsme se rozhodli ukončit činnost našeho serveru. První byl, že bývalý majitel 4Forse využíval starý facebook Minecraftuj.eu k tomu, aby přetáhl hráče na jeho server. Druhým důvodem bylo to, že A-team se začal postupně rozpadat a ke konci jsme už nebyli schopni vést server – Zůstali jsme jen Já BlagdenCZ,Hlavní Administrátor, a Sapphire790, Manager komunity. A nejhorším důvodem byla rivalita hráčů, kteří hackovali, cheatovali a dělali všechny nepřístupné věci.

 

Tímto se s Vámi loučí celý nový i starý A-team Minecraftuj.eu.

Rádi jsme s Vámi hráli a pomáhali Vám řešit problémy. Není však všemu konec. Jako alternativu vřele doporučujeme multiplayer hry třeba i na téma Minecraft, které najdete zde.
 

Mějte se krásně a užívejte si reálného života.

 

Hlavní Administrátor BlagdenCZ a nový i starý A-team Minecraftuj.eu

Top
ChatClick here to chat!+